ontdek ons team dat tot de verbeelding spreekt

ontdek team
foto van Mieke Neven, zaakvoerster van burocad

Mieke Neven

bestuur mieke@burocad.be 011 61 11 48

Boy Pijls

sales boy@burocad.be 0495 04 67 07

Yvo Van Der Steen

sales yvo@burocad.be 0472 67 68 47

Tino Geskens

operationeel manager tino@burocad.be 011 80 73 85

Annelies Rubens

management assistant annelies@burocad.be 011 61 11 48
Ine Oyen

Ine Oyen

personeelsdienst ine@burocad.be 011 39 72 22

Chaney Debats

print & promo expert chaney@burocad.be 011 39 72 20

Thomas Claessens

printexpert thomas@burocad.be 011 80 73 81
Kathleen Neyens

Kathleen Neyens

printexpert kathleen@burocad.be 011 80 73 89

Rob Steyls

printexpert rob@burocad.be 011 80 73 80
Nancy Gerards

Nancy Gerards

grafisch ontwerpster nancy@burocad.be 011 80 73 87

Leen Eerdekens

productdesign leen@burocad.be 011 39 72 21

Lore Zoons

productdesign lore@burocad.be 011 80 73 84

Tijs Dessers

productdesign tijs@burocad.be 011 39 72 27

Stijn Bobbaers

productieverantwoordelijke stijn@burocad.be 011 39 72 24

Ilja Caals

productie

Stefan Jacobs

productie

Filip Nys

productie
Bo Boons

Bo Boons

productie
Johan Cloesen

Johan Cloesen

productie
Isabelle Jansen

Isabelle Jansen

productie

Jeannine Snoekx

productie

Eddy Knevels

chauffeur Limburg
Liesbeth Vandormael

Liesbeth Vandormael

marketing marketing@burocad.be 0496 03 60 78

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologie├źn (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.