ontdek ons team dat tot de verbeelding spreekt

ontdek team

Mieke Neven

bestuur mieke@burocad.be 011 61 11 48

Boy Pijls

sales boy@burocad.be 0495 04 67 07

Yvo Van Der Steen

sales yvo@burocad.be 0472 67 68 47

Annelies Rubens

management assistant annelies@burocad.be 011 61 11 48

Ine Oyen

personeelsdienst ine@burocad.be 011 39 72 22

Diedert Ketelbuters

tech wizard diedert@burocad.be

Tino Geskens

operationeel manager tino@burocad.be 011 80 73 85

Chaney Debats

print & promo expert chaney@burocad.be 011 39 72 20

Thomas Claessens

printexpert thomas@burocad.be 011 80 73 81

Rob Steyls

printexpert rob@burocad.be 011 80 73 80

Nancy Gerards

printexpert nancy@burocad.be 011 80 73 87

Leen Eerdekens

productdesign leen@burocad.be 011 39 72 21

Lore Zoons

productdesign lore@burocad.be 011 80 73 84

Stijn Bobbaers

productie- verantwoordelijke stijn@burocad.be 011 39 72 24

Ilja Caals

productie

Stefan Jacobs

productie

Filip Nys

productie

Jeannine Snoekx

productie

Tijs Dessers

productdesign

Eddy Knevels

chauffeur Limburg

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologie├źn (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.